Proč nakupovat na Key4You.cz?

Sdílej

10 714 titulů v digitální distribuci

Právě teď můžeš vybírat hned z 10 714 titulů. V nabídce najdeš ty největší AAA pecky, indie zajímavosti, úplné novinky i léty prověřené klasiky. A pravidelně přidáváme další kousky.

Český prodejce s českou podporou

Key4You.cz je česká firma, na zákaznické podpoře ti proto 365 dní v roce poradíme v češtině, případně slovenštině. V pracovní době nás najdeš na chatu , kdykoli jindy pak na e-mailu info@key4you.cz.

Desítky možností plateb

Zaplatíš u nás kartou, převodem, ale i poštovní poukázkou, bitcoinem nebo SMS zprávou. Všechny transakce samozřejmě probíhají skrze maximálně zabezpečenou a prověřenou platební bránu.

10x ocenění Heureka Shop roku

Za 11 let existence jsme vyřídili okolo 2 000 000 objednávek. Spokojenost více než 650 000 dlouhodobých zákazníků nám mimo jiné několikrát vynesla prestižní ocenění Heureka Shop Roku.

Hry okamžitě a za výhodné ceny

Sami jsme hráči, pravidelně zkoušíme nové pecky, neustále se vracíme k oblíbeným srdcovkám. I díky tomu moc dobře víme, jak důležité jsou rozumné ceny i rychle vyřízené objednávky. Pořádáme proto pravidelné akce a zakoupené klíče vždy zasíláme obratem.

Oficiální distribuce

Všechny tituly jsou určené pro česko-slovenský trh a pochází z oficiální distribuce. Rozhodně nejsme digitální tržiště, v žádném případě nepodporujeme šedý trh. Více si o tomto tématu můžete přečíst na tomto místě.

Věrnostní systém a další výhody

Věrnostní program

Nákup za Key4You Zlaťáky

Slevy a akce

A spoustu dalších výhod