Proč nakupovat na Key4You.cz?

6 192 titulů v digitální distribuci

Právě teď můžeš vybírat hned z 6 192 titulů. V nabídce najdeš ty největší AAA pecky, indie zajímavosti, úplné novinky i léty prověřené klasiky. A pravidelně přidáváme další kousky.

Český prodejce s českou podporou

Key4You.cz je česká firma, na zákaznické podpoře ti proto 365 dní v roce poradíme v češtině, případně slovenštině. V pracovní době nás najdeš na chatu nebo telefonu 799 501 501, kdykoli jindy pak na e-mailu info@key4you.cz.

Desítky možností plateb

Zaplatíš u nás kartou, převodem, ale i poštovní poukázkou, bitcoinem nebo SMS zprávou. Všechny transakce samozřejmě probíhají skrze maximálně zabezpečenou a prověřenou platební bránu.

8x ocenění Heureka Shop roku

Za 8 let existence jsme vyřídili okolo 1 800 000 objednávek. Spokojenost více než 500 000 dlouhodobých zákazníků nám mimo jiné několikrát vynesla prestižní ocenění Heureka Shop Roku.

Hry okamžitě a za výhodné ceny

Sami jsme hráči, pravidelně zkoušíme nové pecky, neustále se vracíme k oblíbeným srdcovkám. I díky tomu moc dobře víme, jak důležité jsou rozumné ceny i rychle vyřízené objednávky. Pořádáme proto pravidelné akce a zakoupené klíče vždy zasíláme obratem.

Oficiální distribuce

Všechny tituly jsou určené pro česko-slovenský trh a pochází z oficiální distribuce. Rozhodně nejsme digitální tržiště, v žádném případě nepodporujeme šedý trh. Více si o tomto tématu můžete přečíst na tomto místě.

Věrnostní systém a další výhody

Věrnostní program

Nákup za Key4You Zlaťáky

Slevy a akce

A spoustu dalších výhod

Key4You podporuje herní komunitu

Spolupracujeme s herními vývojáři

Spolupracujeme s herními vývojáři

Pravidelně spolupracujeme s malými i většími herními studii – mediálně, finančně, přímým prodejem a jakkoli jinak je potřeba.

Podporujeme e-sport

Podporujeme e-sport

Rádi podporujeme e-sportové a jiné herní akce. Od těch největších online klání po menší turnaje.

Herní akce

Herní akce

Festivaly, výstavy, konference – když se něco točí kolem her, snažíme se být u toho. Podpořili jsme desítky herních akcích.

6 192 her v digitální distribuci
Hraj už za pár minut

Český prodejce s českou podporou
Vyřídili jsme už více než 1 800 000 objednávek

Desítky možností plateb
Plať kartou, bitcoiny nebo třeba mobilem

8x ocenění Heureka Shop roku
Více než 650 000 spokojených zákazníků