Kdo jsme.


logo
Key4You.cz je internetový obchod pro prodej digitálních klíčů her a softwaru. Všechny klíče pochází z oficiální distribuce. E-shop vznikl jako rozšíření portfolia společnosti, která se hlavně zaměřuje na velkoobchod v této oblasti. Naším cílem je zajistit spolehlivou a dostupnou zákaznickou podporu, velmi zajímavé ceny a co nejvíce spokojených a vracejících se zákazníků. Díky nákupu na našem e-shopu ušetříte nemalé finanční prostředky a také Váš čas a to vše díky digitální distribuci produktů, které nabízíme. Garantujeme 100% funkčnost, legálnost a spokojenost. Nakupujte u prověřené společnosti s historií. U nás se vždy dočkáte atraktivních cen, expresního doručení, kvalitního zákaznického servisu a v neposlední řadě doživotní záruky na každý produkt. Jsme zde pro Vás, využijte toho!

Zákaznické oddělení
Technická podpora
Provozní doba všech oddělení
Po-Ne
11:00 - 20:00

Velkoobchod
Marketingové oddělení
Provozní doba vyřizování objednávek
Po-Ne
nonstop

Objednávky jsou vyřizovány pomocí automatizovaného systému, tedy doručení produktů je v rámci 24/7/365 a to i včetně víkendů a státních svátků. Díky moderním rychlým platbám, je objednávka vyřízená v rámci minut, není-li uvedeno jinak.

Kontaktní adresa:
Aktiv Communication s.r.o.
Holečkova 789/49
Smíchov, Praha 5
150 00, Česká Republika

IČ: 01663569
DIČ: CZ01663569
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Cookies