Velkoobchod Key4You

Velkoobchod Key4You je služba, která vznikla za účelem spolupráce s podniky, podnikateli nebo začínajícími či potencionálními podnikateli. Tato služba je především zaměřena na podporu a usnadnění jejich práce, orientace na trhu her, ušetření sil, a především spousty peněz.

Naše velkoobchodní spolupráce je na vysoké technické úrovni, prověřena léty provozu a vývojem vlastního systému pro realizaci objednávek, aj. Můžeme Vám tedy nabídnout plně fungující e-shop, realizovaný přímo na míru a dle Vašich požadavků.

Z naší nabídky tedy vyplývá, že u nás najdete jak formu klasického manuálního nákupu za velkoobchodní ceny, tak dropshipping a kompletní řešení eshopu.

Námi nabízené a zde uvedené druhy spolupráce jsou pouze základními modely. Po domluvě jsme schopni a ochotni se přizpůsobit všem vašim návrhům a požadavkům.

Pro bližší informace či zahájení spolupráce nás kontaktujte.

Těšíme se na spolupráci právě s Vámi!

Základní modely nabízené velkoobchodní spolupráce:

  • Registrace jako velkoobchodník.
    Individuální nacenění Vámi poptávaného zboží z naší nabídky.

  • Pronájem a implementace automatického systému pro vyřizování objednávek.
    To znamená, že na Váš eshop si jednoduše implementujete daný systém, který se po přijetí platby od Vašeho zákazníka napojí na náš sklad a produkt mu zašle pod Vaší hlavičkou. Nemusíte se tedy starat o naskladňování produktů, vyřizování objednávek, aj.

  • Kompletní řešení pro nové partnery na trhu.
    Tato možnost nabízí kompletní výrobu a pronájem eshopu s automatizovaným systémem pro přidávání nových produktů, vyřizování objednávek, zřízení platební brány aj.