Co nabízí účet Key4You.cz?

Sdílej

Věrnostní program

Část všech nákupů ti vrátíme v Key4You Zlaťácích. Věrnostní program začíná na 1 %, s placeným členstvím i uživatelskými úrovněmi tato částka dál roste. Více informací o věrnostním programu najdeš tady.

Achievementy

Stejně jako to znáš z her i u nás můžeš sbírat achievementy – například za nákup akční hry, za objednávku o víkendu, nebo za použití vyhledávání. S každým achievementem navíc získáš zaslouženou odměnu. Někdy to je hra dle vlastního výběru, jindy náhodná hra, nejčastěji XP zkušenosti. Tyhle XP zkušenosti se ti na účtu sčítají a ty postupuješ na vyšší úrovně. A teď to nejlepší: s každou úrovní budou tvé ceny na Key4You.cz nižší.

Nákup za Key4You Zlaťáky

Key4You Zlaťáky získané za achievementy, předchozí nákupy, doporučení a jiné aktivity se sčítají. 1 Key4You Zlaťák = 1 koruna. Je jen na tobě, zda je budeš používat jako slevy, nebo k pořízení her úplné zadarmo.

Slevy a akce

Na Key4You.cz pořádáme pravidelné akce a slevy. Jako registrovanému uživateli ti žádná speciální nabídka neuteče.

Historie objednávek

Náš eshop se specializuje na prodej herních klíčů a jednou z funkcí je přítomnost historie objednávek. Naše platforma poskytuje uživatelům možnost sledovat a spravovat své předchozí nákupy. Díky této funkcionalitě můžete snadno získat přehled o svých předchozích herních klíčích, které jste zakoupili, ať už jste je použili nebo ne.

Sledované produkty

Ve sledovaných produktech můžeš mít hry, DLC a herní série, u kterých si můžeš nastavit sledování na spoustu důležitých událostí. Jako vydání nové hry v serii, nebo DLC pro hru kterou si právě užíváš. Můžeš taky sledovat akce nebo naskladnění u her, které si chceš v budoucnu koupit, nebo tady mít jen list her, které si přeješ v budoucnu zahrát. Je to mocný nástroj, díky kterému budeš vše vědět jako první.

Členství Key4You+

Hraješ? A hraješ hodně? Členství Key4You+ je v tom případě přesně pro tebe. Dostaneš se díky němu ke speciálním nabídkám, ušetříš na každé hře a ještě ti vrátíme část nákupů v Key4You Zlaťácích. Jdeš do toho?