Two Point Campus a další manažerské strategie

25. srpna 2022

Fanoušci a nadšenci simulátorů zbystřete, v nedávné době vyšel druhý díl ze série Two Point. Ten první se před pár lety zaměřil na stavbu nemocnice, druhý se teď zaměřuje o něco mladší a snad i o zdravější obyvatelstvo – studenti. Vlastní fungující univerzita vyžaduje mnoho perfektně propracovaných aspektů, kde každý z nich jde ruku v ruce s dalším odvětvím. Jako správce tak bude ovlivňovat stavění, zázemí, pracovníky, nabídku kurzů, učební obory a především finance. Ty jsou pro chod nejdůležitější – zde budeš muset své manažerské zkušenosti zužitkovat nejvíce. Ukaž, že jsi ředitelem na svém místě a dokážeš se o potřeby studentů náležitě postarat. Two Point ti nepřijde zajímavý? A co jiné Podívej se s námi níže na další možnosti.

Vlastní město v SimCity

Z těch nejznámějších můžeš sáhnout po SimCity. Vybudovat funkční město s perfektní dopravou, infrastrukturou, jednoduchostí a přitom dostupností za doprovodu skvělých sociálních služeb není nic lehkého. Přijmeš tuhle výzvu k vybudování nového velkoměsta?

Kdo uteče, ten vyhraje

Život kriminálníka není žádná procházka růžovou zahradou a na svojí pěst se o tom můžeš přesvědčit se sérií The Escapists. Seznam se s běžnou vězeňskou rutinou, najdi skuliny v systému a využij je ve svůj prospěch v promyšlení a geniální plán k útěku. Každý detail může hrát klíčovou roli, dej pozor na své kroky a pokoř všechny levely. Bude nějaká věznice nad tvé síly?

Zábavní park podle tebe

Mít vlastní zábavní park musel být sen každého, ale jen teď si ho můžeš splnit. Ve hře RollerCoaster Tycoon World budeš mít tu příležitost přetavit své sny ve skutečnost. Obrovské prostředí a nespočet horských drah k vybudování jen podle tvé fantazie. Ukaž, jak se takovému podniku může dařit, benefituj ze zisku, správně investuj a nech svůj zábavní park rozvíjet dál!

Zoologická planeta

Z horských drah se ti dělá nevolno, ale za to miluješ zvířata? Pořiď si vlastní zoo! Planet Zoo! Příroda je mnohdy krutá a některá zvířata nedokážou přežít bez pomoci odborníků. Předveď, co v tobě je a podívej se na život zvířat pořádně zblízka. Zajisti všem tvorům co nejpřívětivější podmínky pro život a splň tužby tvých návštěvníků, aby se chtěli přijít podívat znovu. Čeká na tebe obrovská paleta zvířat, které je tvé oblíbené?

Čistič na plný úvazek

I když to může znít šíleně, úklid může být také zábava. Navíc, když umýváš zrovna kolotoč vysokotlakovou vodní hadicí. Pocit relaxace a zadostiučinění pro to, že jsi dnes uklízel, je pak s PowerWash Simulator o to větší. Tvoje firma na úklid sice začíná jako malá neznámá, ale jen svou pílí se můžeš vypracovat na největší firmu ve státech. A přitom stačí jen hýbat myškou. Nevěříš? Vyzkoušej si to sám.