Resident Evil: Village

9. května 2022

Rodina Dimitrescu se stala pro poslední Resident Evil s podtitulem Village naprosto ikonickou, především díky dámě v bílém. Kdo nezná, celá série je akční příběhová hororovka, kde každý hrdina řeší jiné záhady. A ty, jen dnes od pravého poledne do půlnoci, můžeš zažít příběh každého hlavního hrdiny, či hrdinky, na vlastní pěst.


Pusť se do příběhu jednotlivě a pro ty nejodvážnější a nejvášnivější fanoušky máme ještě jednu výzvu. Kompletní série od prvního do posledního dílu. Troufáš si? Tak to máš pro strach uděláno!


Hry nejsou jen o klikání do klávesnice, popřípadě na gamepad a klikání na myš. Ale také k tomu neodmyslitelně patří diváci, fanoušci a bonusový obsah. A jednu takovou skupinu bychom vám rád představili. Jde o ButrixProduction a partu nadšenců, kteří se specializují právě na díl Village a se kterými jsme velmi rádi navázali spolupráci.


O co jde? Dva dny dozadu tomu bylo přesně rok, co Village oslavil své první narozeniny. A za nás musíme říct, že se jedná o naprosto fenomenální díl, perfektně zpracovaný snad v každičkém detailu. Když k tomu připočteme právě i tu fanouškovskou základnu a bonusový obsah, kterou tahle banda tvoří, nemůžeme nic jiného, než jásat, protože každá skvělá hra si přesně něco takového zaslouží. K prvním narozeninám se tito nadšenci rozhodli pro uspořádání livestreamu, kde se tak trochu ve svém vlastním Village světě.


Jednoduše - banda cosplayerů, kteří oslavují první narozeniny tohoto herního skvostu. Takže jestli patříš k fanouškům téhle hry také, určitě by sis neměl tuto příležitost ujít. Ať už probíhající akci, tak stream!


Na co se můžeš těšit? Představení herců, příběhu, zákulisí, giveaway o klíče, prostor na vaše dotazy a samotný release hotové práce.


Kdy? Stream 9.5.2022 od 20:00, akce tentýž den od 20:00 do 24:00.


Kde? KLIKNI SEM


Co s sebou? Nic, my však volíme popcorn, pohodlné křeslo a širokoúhlý HD monitor. :)


Stále je to málo? Níže nabízíme krátkou ochutnávku, ale více už vážně až na streamu. Dojdi se podívat!