Remasterovaný Spider-man vychází na PC

29. srpna 2022

Maskovaný hrdina v novém a hezčím kabátku je připraven na nová dobrodružství. Maskovaného muže se superschopnostmi zná snad každý. Ať už tedy pro připomenutí nebo pro rozšíření informací, začti se s námi do příběhu Petera Parkera a jeho nového dobrodružství, které nabízí nový kabátek původní hry ve městě New York.

Staň se superhrdinou

Každý svět potřebuje superhrdinu a ani jeden dobrák nemusí na všechno zlo stačit sám. Nejen proto se tvůrci původního Spidermana rozhodli pro novější, hezčí a především lepší zážitek ze hry, aby zlo patřilo tam, kam patří. Pod hlubiny světla. Je to už osm let, co se Petera Parker snaží bojovat proti zlu a zločinu v hitu studia Insomniac. Teď máš jedinečnou příležitost si tuhle roli hrdiny vyzkoušet také na PC. V ideálním případě pak můžeš sáhnout i původní hře a porovnat tak oba dva dojmy z rozdílných her. Svět Spideyho a Petera Parkera se krásně prolíná v originálním a akcí nabitém příběhu, a tak ti určitě nehrozí, že by ses snad u hry nudil.

Město, které nespí

Tvým hřištěm se nestane nic jiného, než velkolepé město New York. I když zde asi nebydlíš a místní infrastruktura ti nic neříká, nezoufej. Jako superhrdina přece můžeš využívat svých skvělých dovedností pro usnadnění denního života. Používej pavoučí sítě a houpej se z mrakodrapu na mrakodrap ladně jako pták, aniž bys musel trčet v otravné zácpě. Tohle město ti patří a téměř všichni ti fandí, aby dobro zvítězilo nad zlem. A ti, kteří jsou přesvědčeni o opaku, se budou muset vypořádat právě skrz tebe, aby je jejich názor zase rychle přešel. Příběhu až požehnaně, novější grafika, lepší engine, hezčí hratelnost a nepopiratelně lepší zážitek ze hry. Díky optimalizace také pro PC se můžeš těšit na obraz, ve kterém budeš mít problém horko těžko poznat, zda se jedná stále ještě jen o hru nebo už o realitu. Podpora nastavení obrazovky, klasické až nadstandardní rozlišení, neobvyklé úpravy, jednoduché ovládání a mnoho dalšího, ale nechceme ti vykecat vše, aby ses na hru ještě vůbec těšil.

Kdo ví, třeba potkáš i jiné parťáky z příběhů od Marvelu. Jsi připraven zkusit tenhle šílený svět?