Key4you.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Abecední seznam her:


Co je co?

Přímé stažení

Přímé stažení

Zaregistrujete si vlastní účet přímo na webových stránkách vydavatele hry. Registrovaný účet, spolu s námi poskytnutým digitálním klíčem, Vám umožní stáhnout hru legálně ze stránek výrobce. Stahování není žádným způsobem omezené: Můžete kdykoli hru znovu stáhnout a to i z více počítačů bez časových nebo jiných omezení; výjimkou jsou situace nebo omezení uvedené v popisu hry nebo podle všeobecných podmínek daného produktu.

Origin

Origin

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč od Electronic Arts (EA). Klíč se aktivuje přes aplikaci Origin a umožní Vám tak hrát na oficiálních EA serverech a Vaše hra se bude průběžně aktualizovat přes rozhraní Originu. Pro aktivaci našeho klíče přes Electronic Arts jednoduše stáhněte oficiální Origin, vytvořte nový EA účet nebo se nalogujte do Vašeho stávajícího účtu, klikněte na "Aktivace" a zadejte Váš klíč. Aplikace Origin je zdarma ke stažení.

Steam

Steam

Námi poskytnutý digitální klíč je oficiální klíč od Steamu (www.steampowered.com - ke stažení zdarma na PC/Mac). Klíč se aktivuje přes Steam a umožní Vám hrát na oficiálních Steam serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Steam platformu. Pro aktivaci našeho klíče přes Steam si ho jednoduše stáhněte, vytvořte si nový účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a klikněte na Games a dále Activate game on Steam.

Battle.net

Battle.net

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč od Battle.netu (www.battle.net - oficiální platforma vydavatele Blizzard Entertainment), který Vám umožní hrát na oficiálních Battle.net serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní battle.net.

Uplay

Uplay

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč pro Uplay - oficiální platforma vydavatele Ubisoft, který Vám umožní hrát na oficiálních serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní Uplay. Ke každému Uplay produktu je zároveň posílán originální downloader/instalátor pro hru.

Retail

Retail

Tento produkt se zdá být ideálním pro hráče, kteří mají originální CD/DVD hry, ale jejich klíč (od CD nebo DVD) byl zablokován nebo odcizen. Vezměte na vědomí, že vydavatel hry nemusí podporovat přímé stažení hry z jeho webových stránek/serverů. Poskytnutý CD klíč pochází z originálního balení hry a Vy budete prvním vlastníkem tohoto CD klíče. Klíč lze použít popř. Pro volně staženou verzi hry z internetu.

Xbox

Xbox

Klíče jsou použitelné pro Váš účet u společnosti Microsoft, provozovatele systému Xbox Market Place, doručený klíč aktivujete přes Vaši konzoli, nebo přes oficiální stránky Xboxu.

Desura

Desura

Námi poskytnutý digitální klíč je oficiální klíč od Desury (http://www.desura.com/ - ke stažení zdarma). Klíč se aktivuje přes Desuru. Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Desura platformu. Pro aktivaci našeho klíče přes Desuru si ji jednoduše stáhněte, vytvořte si nový účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a klikněte na "Support" dále na záložku "GAMES" a do kolonky "CDKey/Gift" zadejte námi dodaný klíč a hru aktivujte.
Desura

Steam Gift

Námi poskytnutý digitální aktivační odkaz je oficiální gift od Steamu (www.steampowered.com - ke stažení zdarma na PC/Mac). Gift se aktivuje přes Steam a umožní Vám hrát na oficiálních Steam serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Steam platformu. Pro aktivaci našeho giftu přes Steam si ho jednoduše stáhněte, vytvořte si nový účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a klikněte na aktivační odkaz, přihlaste se a přijměte gift.
GOG.com

GOG.com

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč určený pro GOG.com (www.gog.com), který Vám umožní aktivovat/stáhnout hru a hrát na oficiálních serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní GOG.com.
Pro aktivaci našeho klíče přes GOG.com si jednoduše vytvořte účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a klikněte zde: https://www.gog.com/redeem. Poté hru najdete ke stažení ve vaši knihovně zde: https://www.gog.com/redeem.
DigiTopCD

DigiTopCD

Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč určený pro DigiTopCD (digitopcd.cz), který Vám umožní aktivovat/stáhnout hru a hrát na oficiálních serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes toto rozhraní.
Pro aktivaci našeho klíče přes DigiTopCD si jednoduše vytvořte účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a obdržený klíč aktivujete. Poté hru máte k dispozici pod svým účtem ke stažení.
Playstation

Playstation

Námi poskytnutý digitální klíč je oficiální klíč pro Playstation Network(PSN) účty (www.playstation.com/cs-cz/). Klíč se aktivuje přes playstation accout či konzoli a umožní Vám aktivovat hry či služby spojené s vašim účtem.
CSGO Skin Steam

CSGO Skin Steam

Jedná se o ingame item - Skin, který je doručován prostřednictvím automatizovaného "trade" systému ve službě Steam, pro využití skinu je zapotřebí mít na platformě Steam aktivovanou hru Counter Strike Global Offensive, detailní popis aktivace najdete ZDE. Prosím mějte na paměti, že je zapotřebí také splňovat jisté podmínky, ty jsou vždy uvedeny v popisu produktu ve zvýrazněné části.
Doručení ihned

Doručení ihned

Hra s tímto symbolem znamená, že digitální klíč hry je přímo na našem skladě a doručí se Vám okamžitě po přijetí platby, v případě využití rychlých plateb je tedy klíč doručen ihned po objednávce.

Doručení do 24H

Doručení do 24H

Tento produkt je na externím skladě, po Vaší objednávce jej naskladníme a bude Vám doručen, toto doručení je běžně v rámci minut/hodin, nikdy však nepřesáhne dobu 24h od přijetí platby.

Předobjednávka

Předobjednávka

Tento produkt vám bude doručen nejpozději v den vydání.

Do jedné hodiny

Do jedné hodiny

Objednaný skin Vám bude doručen po kontaktování naší zákaznické podpory pomocí live chatu a to nejpozději do jedné hodiny a to po sdělení svého trade URL a čísla objednávky, z výše uvedených důvodů je toto možné pouze v pracovní době zákaznické podpory tzn. PO-NE: 11:00-20:00, v případě přetížení Steamu aj. technických problémů, které nejsme schopni ovlivnit, se může doba doručení prodloužit.

Česká lokalizace

Česká lokalizace

Produkt po aktivaci obsahuje již také českou lokalizaci a to v podobě dabingu nebo titulek. U některých produktů tato ikona také může značit dodání instalace/souborů české lokalizace společně s licenčním klíčem.

Anglická lokalizace

Anglická lokalizace

Produkt s tímto označením vystihuje Multijazykové verze, které obsahují vice jazykových mutací, avšak neobsahují a ani neposíláme k produktu českou lokalizaci.

Digifální produkt

Digitální produkt

Jedná se o produkty, které jsou distribuovány elektronicky za pomocí Steamu, Originu, Battlenetu, Uplay aj. Dle charakteristiky produktů. Nejedná se tedy o krabicovou verzi a vše Vám bude doručeno v elektronické podobě.

Benefit body

Benefit body

Za každý nákup získáváte 1% hodnoty nákupu v podobě benefit bodů, které lze libovolně použít jako slevu na další nákupy. 1 benefit bod odpovídá 1 Kč. Benefit body získáte po vyřízení objednávky.

Key4You+

Key4You+

Permanentní 5% sleva pro členy Key4You+ a mnoho dalších výhod. Toto členství lze zakoupit na 6 nebo 12 měsíců a jejich kombinace, součty. 1 měsíc = 30 dní. Členství lze pořídit zde.


Možnosti plateb

Při požadavku k platbě je zákazník přesměrován na stránky platební brány GoPay, kde provede výběr preferované platební metody (bez nutnosti registrace v platebním systému GoPay). Posléze je zákazník přesměrován na rozhraní zvolené platební metody, kde je vyzván k zadání uživatelských údajů a k dokončení platby.

Česká republika

VISA
MasterCard
VISA Electron
MasterCard Electro.
Maestro
ePlatby
Mojeplatba
Moneta Money Bank
mPeníze
Fio banka
Česká spořitelna
ČSOB
UniCredit Bank
bankovní převod
Poštovní poukázka A
Sazka
superCASH
PayPal
GoPay Peněženka
T-Mobile
Vodafone
O2
PaySafeCard
PaySec
PaySec
PaySec
BitCoin

Slovenská republika

VISA
MasterCard
VISA Electron
MasterCard Electro.
Maestro
Tatra banka
Slovenská sporiteľňa
VÚB Banka
ČSOB
Poštová banka
UniCredit Banka
OTP Banka
Prima banka
mBank
Fio banka
PayPal
PaySafeCard
BitCoin

Kategorie
Platformy
 

Pokud nezaškrtnete ani jednu platformu, nebude se platforma zohledňovat ve výsledném seznamu prodkutů


↓Vydavatelé