Key4you.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Abecední seznam her:


FAQ

Je to original?

Ano, všechny produkty jsou nakupovány z oficiální distribuce a ve většině případů jsou určeny pro digitální platformy jako je Steam, Origin, Uplay, Battle.net a jiné. Tyto platformy jsou provozovány přímo výrobcem, v případě nelegálních produktů byste neměli možnost tento produkt aktivovat/ověřit u výrobce/vydavatele hry natož jí z této strany nainstalovat.


Mohu hru instalovat/hrát na Více PC?

Samozřejmě, produkt můžete instalovat opakovaně, stejně tak jako z fyzického media, hraní je možné jen na jednom PC současně, pokud tedy produkt chcete hrát současně na více PC, je třeba zakoupit odpovídající počet CD-Klíčů/licencí.


Jak opětovně nainstaluji produkt?

Produkt aktivujete vždy na svůj uživatelský účet přímo u výrobce/vydavatele hry, tedy opětovná instalace se provádí pomocí přihlášení na svůj profil, kde mate hru aktivní.


Jakto, že mate takto příznivé ceny?

Naším hlavním portfoliem je Velkoobchod v této oblasti, tedy produkty nakupujeme ve velkém počtu a tím je možno získat slevu, některé produkty jsou také nakupovány v zahraničí, kde distributor má jinou cenovou politiku. Právě díky tomuto jsme schopni nabídnout výrazné slevy oproti běžným cenám.


Jak mohu platit?

Všechny možnosti platby najdete v sekci Co je co?.


Jaké jsou možnosti doručení?

Všechny produkty jsou doručovány elektronicky, tedy po vyřízení Vaší objednávky je najdete ve Vašem profile v historii objednávek.


Jak produkt aktivuji?

Produkty jsou aktivovány pomocí Steamu a jiných platforem, jak je vždy uvedeno v popisu produktu, jednoduchý avšak detailní návod vždy najdete přiložený u Vašeho produktu.


Je uvedená cena konečná?

Ano, neúčtujeme poplatky za doručení popřípadě za využití platební brány aj. Tedy cena uvedená u produktu je vždy cenou konečnou.


Jaká je doba doručení?

Toto je závislé na tom, zda je produkt přímo na skladě eshopu popřípadě na externím skladě, tyto ikony vždy najdete v popisu předmětu. Podrobnější vysvětlení všech ikon u předmětů najdete v sekci Co je co? Popřípadě po kliknutí na danou ikonu.


Co znamenají jednotlivé Ikony v popisu předmětu?

Jednotlivé ikony jsou vysvětleny v sekci Co je co?.


Jak mohu získat hru zdarma?

10 dní po uskutečnení nákupu Vám server Heureka.cz zašle formulář pro vyplnění dotazníku ohledně spokojenosti s nákupem na našem obchodě. V případě, že ho vyplníte (a to včetně textového hodnocení) tak Vám obratem v horizontu max. 1 týdne zašleme na Vaši e-mailovou adresu, pod kterou jste u nás zaregistrovaný a ze které proběhla obejdnávka, Náhodný Steam klíč jako poděkování za nákup a za to, že jste věnoval čas hodnocení našeho obchodu.

Tyto dotazníky server Heureka.cz zasílá každému nakupujícímu na našem obchodě maximálně 1x za 180 dní, berte tedy toto v potaz, že hodnocení můžete vyplnit jen cca 2x ročně. Tato limitace není z naší strany, ale ze strany seververz Heureka.cz a my ji nijak nemůžeme ovlivnit.

Zaslání náhodného Steam klíče není vázáno na kladné hodnocení, naopak, rádi uslyšíme i konstruktivní kritiku a připomínky, neboť nám jde v prvé řadě o to neustále vše na Key4You zlepšovat ke spokojenosti Vás, našich zákazníků.

Takto získané náhodné Steam klíče není možné vrátit nebo vyměnit za jiný produkt.


Kategorie
Platformy
 

Pokud nezaškrtnete ani jednu platformu, nebude se platforma zohledňovat ve výsledném seznamu prodkutů


↓Vydavatelé