Key4you.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Abecední seznam her:


Kontakty

Kdo jsme a proč

Key4You.cz je internetový obchod pro prodej digitálních klíčů her a softwaru. Všechny klíče pochází z oficiální distribuce. E-shop vznikl jako rozšíření portfolia společnosti, která se hlavně zaměřuje na velkoobchod v této oblasti. Naším cílem je zajistit spolehlivou a dostupnou zákaznickou podporu, velmi zajímavé ceny a co nejvíce spokojených a vracejících se zákazníků. Díky nákupu na našem e-shopu ušetříte nemalé finanční prostředky a také Váš čas a to vše díky digitální distribuci produktů, které nabízíme. Garantujeme 100% funkčnost, legálnost a spokojenost. Nakupujte u prověřené společnosti s historií. U nás se vždy dočkáte atraktivních cen, expresního doručení, kvalitního zákaznického servisu a v neposlední řadě doživotní záruky na každý produkt. Jsme zde pro Vás, využijte toho!

Kontaktní údaje

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat a pro adekvátní pomoc, prosím, kontaktujte jedno z našich oddělení dle charakteru Vašeho dotazu

Zákaznické oddělení (dotazy ohledně produktů, objednávek, dostupnosti, platby aj.)

Email: info@key4you.cz
Skype: key4youcz
Telefon: 799 501 501
Facebook: key4you.cz
Zákaznická podpora (chat): Je umístěna v pravém panelu eshopu.

Velkoobchodní oddělení (dotazy ohledně velkoobchodu, navázání spolupráce aj.)
Email: velkoobchod@key4you.cz
Skype: key4youor

Technická oddělení (reklamace, hlášení chyb na e-shopu, technický provoz aj.)
Email: podpora@key4you.cz

Marketingové oddělení (nabídky spolupráce, reklamy, propagace, sponzoringu aj.)
Email: reklama@key4you.cz

Provozní doba pro všechna oddělení:

PO-NE: 11:00-20:00

Provozní doba pro vyřizování objednávek:

Objednávky jsou vyřizovány pomocí automatizovaného systému, tedy doručení produktů je v rámci 24/7/365 a to i včetně víkendů a státních svátků. Díky moderním rychlým platbám, je objednávka vyřízená v rámci minut, není-li uvedeno jinak.

Aktiv Communication s.r.o.
Holečkova 789/49
Smíchov, Praha 5
150 00, Česká Republika

IČO: 01663569
DIČ: CZ01663569

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Kategorie
Platformy
 

Pokud nezaškrtnete ani jednu platformu, nebude se platforma zohledňovat ve výsledném seznamu prodkutů


↓Vydavatelé