FAQ - Často kladené dotazy


1
Je to original?
Ano, všechny produkty jsou nakupovány z oficiální distribuce a ve většině případů jsou určeny pro digitální platformy jako je Steam, Origin, Uplay, Battle.net a jiné. Tyto platformy jsou provozovány přímo výrobcem, v případě nelegálních produktů byste neměli možnost tento produkt aktivovat/ověřit u výrobce/vydavatele hry natož jí z této strany nainstalovat.

2
Mohu hru instalovat/hrát na Více PC?
Samozřejmě, produkt můžete instalovat opakovaně, stejně tak jako z fyzického media, hraní je možné jen na jednom PC současně, pokud tedy produkt chcete hrát současně na více PC, je třeba zakoupit odpovídající počet CD-Klíčů/licencí.

3
Jak opětovně nainstaluji produkt?
Produkt aktivujete vždy na svůj uživatelský účet přímo u výrobce/vydavatele hry, tedy opětovná instalace se provádí pomocí přihlášení na svůj profil, kde mate hru aktivní.

4
Jakto, že mate takto příznivé ceny?
Naším hlavním portfoliem je Velkoobchod v této oblasti, tedy produkty nakupujeme ve velkém počtu a tím je možno získat slevu, některé produkty jsou také nakupovány v zahraničí, kde distributor má jinou cenovou politiku. Právě díky tomuto jsme schopni nabídnout výrazné slevy oproti běžným cenám.

5
Jak mohu platit?
Všechny možnosti platby najdete v sekci Co je co?.

6
Jaké jsou možnosti doručení?
Všechny produkty jsou doručovány elektronicky, tedy po vyřízení Vaší objednávky je najdete ve Vašem profile v historii objednávek.

7
Jak produkt aktivuji?
Produkty jsou aktivovány pomocí Steamu a jiných platforem, jak je vždy uvedeno v popisu produktu, jednoduchý avšak detailní návod vždy najdete přiložený u Vašeho produktu.

8
Je uvedená cena konečná?
Ano, neúčtujeme poplatky za doručení popřípadě za využití platební brány aj. Tedy cena uvedená u produktu je vždy cenou konečnou.

9
Jaká je doba doručení?
Toto je závislé na tom, zda je produkt přímo na skladě eshopu popřípadě na externím skladě, tyto ikony vždy najdete v popisu předmětu. Podrobnější vysvětlení všech ikon u předmětů najdete v sekci Co je co? Popřípadě po kliknutí na danou ikonu.

10
Co znamenají jednotlivé Ikony v popisu předmětu?
Jednotlivé ikony jsou vysvětleny v sekci Co je co?.

11
Jak mohu získat hru zdarma?
10 dní po uskutečnení nákupu Vám server Heureka.cz zašle formulář pro vyplnění dotazníku ohledně spokojenosti s nákupem na našem obchodě. V případě, že ho vyplníte (a to včetně textového hodnocení) tak Vám obratem v horizontu max. 1 týdne zašleme na Vaši e-mailovou adresu, pod kterou jste u nás zaregistrovaný a ze které proběhla obejdnávka, Náhodný Steam klíč jako poděkování za nákup a za to, že jste věnoval čas hodnocení našeho obchodu.

Tyto dotazníky server Heureka.cz zasílá každému nakupujícímu na našem obchodě maximálně 1x za 180 dní, berte tedy toto v potaz, že hodnocení můžete vyplnit jen cca 2x ročně. Tato limitace není z naší strany, ale ze strany seververz Heureka.cz a my ji nijak nemůžeme ovlivnit.

Zaslání náhodného Steam klíče není vázáno na kladné hodnocení, naopak, rádi uslyšíme i konstruktivní kritiku a připomínky, neboť nám jde v prvé řadě o to neustále vše na Key4You zlepšovat ke spokojenosti Vás, našich zákazníků.

Takto získané náhodné Steam klíče není možné vrátit nebo vyměnit za jiný produkt.


Zpět na eshopTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Cookies