Co je co? - vysvětlivky ikonek na našem eshopu


Platformy

U nás můžete nakoupit a stáhnout hry pomocí různých platforem. Klienti pro jednotlivé herní platformy se o Vaše hry starají. Máte zde všechny hry pohromadě a přehledně seřazeny. Nemusíte mít uschovány krabičky od DVD ani CD klíče, které se lehce ztrácejí. O vše se postarají klienti, kteří také dbají na to, aby byly všechny hry vždy s nejnovější aktualizací. Díky těmto platformám můžete hru nainstalovat kolikrát chcete, a to i na více počítačích. Hru tak můžete mít vždy připravenou pro hraní na různých místech. Platformy plní také komunitní funkci. Každý hráč má svůj seznam přátel, se kterými se může přímo ve hře domlouvat. Velmi jednoduše se také můžete připojovat do společných her.

Přímé stažení
Ne všechny hry spadají pod veliké platformy. Často můžete najít na internetu hru, kterou si stáhnete přímo z její stránky nebo přes přiloženého klienta. V této kategorii najdete hry k přímému stažení, které můžete získat bez jakékoliv DRM (Správa digitálních práv) ochrany a můžete si je kdykoliv stáhnout do svého počítače a hrát bez omezení.

Origin
Origin, dříve známý pod názvem EA DownloadManager, je platforma pro digitální distribuci her od společnosti Electronic Arts. Hry pro Origin zakoupené na Key4you.cz se velmi jednoduše přidávají do klienta pomocí obdrženého klíče, který hru připojí na Váš účet a můžete se k ní kdykoliv a kdekoliv pomocí platformy Origin dostat.


Uplay
Platforma Uplay vyšla světu vstříc s titulem Assassins Creed II a nabízí nejen hry Uplay, ale také speciální obsahy a užitečné informace a rady k jednotlivým produktům. Po zakoupení hry přes Uplay na Key4you.cz pouze zadáte klíč a pomocí klienta hru stáhnete a nainstalujete.

Steam
Platforma Steam od společnosti Valve, která stojí za legendární hrou Half Life, se stala velmi populární už v době betatestování hry Counter-Strike 1.6, kde se ukázalo, že klient výborně slouží pro distribuci patchů do online her. Brzy se Steam stal dominantním hráčem na trhu herních platforem a definoval moderní systém digitálního prodeje a distribuce her. Na Key4you.cz můžete zakoupit Steam klíče, které jen zadáte do svého klienta, hra se spojí s Vaším účtem a vy můžete ihned stahovat a hrát.


Steam Gift
Steam gift patří pod platformu Steam a od klasických Steam klíčů se tolik neliší, jedná se jen o jiný způsob aktivace. Tyto ‚gifty‘ neboli dárky se do Vaší knihovny přidají pomocí aktivačního odkazu, který od nás dostanete.

CSGO Skin Steam
Jedná se o herní předmět – skin, který je doručován prostřednictvím automatizovaného "trade" systému ve službě Steam. Pro využití skinu je zapotřebí mít na platformě Steam aktivovanou hru Counter Strike Global Offensive. Prosím mějte na paměti, že je zapotřebí také splňovat jisté podmínky, ty jsou vždy uvedeny v popisu produktu ve zvýrazněné části.


GOG.com
GOG, dříve vystupující pod názvem Good Old Games, z něhož si zachovali jen tuto zkratku.
Dříve se skutečně zabýval jen distribucí „starých dobrých her“, nyní však mají v nabídce mnoho nových titulů. Zaměřují se hodně na hry od nezávislých vývojářů. Nesnaží se být konkurencí Steamu, ale spíše jeho alternativou.

Hry aktivované zde máte přehledně v herní knihovně a spouštíte je přes aplikaci zvanou GOG Galaxy. Ta Vám rovněž udržuje hry stále aktualizované, takže se nemusíte starat o hledání aktualizací.

Battle.net
Platforma Battle-net začínala jako síť herních serverů pro Diablo, poté se ale díky popularitě strategické hry StarCraft rozrostla a nyní již každá nová hra od Blizzardu tuto síť podporuje. V roce 2013 představil Blizzard svou aplikaci na počítač, kde máte všechny své hry od tohoto vydavatele pohromadě. Při nákupu hry určené pro Battle-net na Key4you.cz jen velmi jednoduše zadáte klíč na svůj Battle-net účet a hru stáhnete.


Retail
Vlastníte instalační soubory od hry přímo na DVD nebo je máte uloženy v počítači, ale ztratili jste aktivační klíč? Nebo Vám hru někdo zapůjčil a chtěli byste svou verzi zlegalizovat pro online funkce? Pak vám stačí zakoupit produkt z kategorie Retail, kde najdete klíče, které nespadají pod žádnou platformu, ale zadávají se přímo do hry.

Vezměte prosím na vědomí, že vydavatel hry v tomto případě nepodporuje přímé stažení hry z jeho webových stránek/serverů.

Xbox
Nejen pro hráče PC her, ale i pro konzolové fanoušky chceme připravit hry za super ceny. V této kategorii najdete hry pro Xbox v digitální podobě. Hru zakoupíte ve formě klíče, který zadáte ve své konzoli, nebo pomocí počítače, a hru stáhnete. Tento jednoduchý postup, který netrvá více než 5 minut, Vám zaručí okamžité dodání hry a Vás tak nic nezdržuje od toho začít hrát.


Playstation
Kromě Xboxu zde samozřejmě máme i produkty pro další populární konzoli – Playstation. Produkty pro tuto konzoli jsou rovněž v digitální podobě. Klíč zadáte na Vaší konzoli, nebo přímo na stránce vydavatele, čímž hru přiřadíte do herní knihovny. Poté ji můžete na konzoli stáhnout a hrát dle libosti. Když se přihlásíte na jiném Playstationu pod Vaším účtem, tak tam rovněž naleznete herní knihovnu se stejnými produkty, jako na Vaší konzoli. Takže pokud chcete hrát u kamaráda, nemusíte si tahat žádné CD s sebou.

ŠPIDLA DATA PROCESSING
Jedná se o českého distributora her, který má v nabídce více než 250 titulů. Zaměřuje se především na logické a odpočinkové hry. Uživatele jistě potěší, že hry od tohoto dodavatele jsou kompletně v českém jazyce.


Nintendo Switch
Fanoušci příručních herních konzolí jistě uvítají aktivaci produktů na Nintendo Switch. Žádné disky, žádné místo navíc. Jen rychlá aktivace pomocí klíče a okamžité hraní.

Xbox Play Anywhere
Chceš mít hry dostupné pro více zařízení? Pak určitě přivítáš tuto možnost. Díky systému Xbox Play Anywhere si označené produkty můžeš zahrát na více zařízení a mít je k dispozici na více platformách.


Bethesda Launcher
Vlastní klient pro hry od Bethesdy? Není problém. Nadšenci Bethesdy mohou všechny označené produkty mít dostupné pomocí jednoho klienta. V tomto klientovi jdou aktivovat hry pouze od samotných vývojářů Bethesdy. Jeden vývojář, jeden klient.

Epic Games
Relativně nový klient se dostává rychle do popředí a v boji s konkurencí nabízí k aktivaci ty nejlepší herní počiny. Aktivace je však snadná jako u všech ostatních platforem. Stačí pouze stáhnout klienta, zadat klíč a nainstalovat hru.


Nintendo 3DS
Drobná, skladovatelná a snadno přenositelná herní platforma. Přesně tak by se dalo charakterizovat zařízení Nintendo 3DS. Aktivace probíhá stejně snadno jako přenos celého herního zařízení.

Rockstar Games
Toto studio je proslaveno především svou sérií GTA. Studio bylo založeno na konci minulého století v USA a za tu dobu si získalo nejedno hráčské srdce. Všechny produkty s touto ikonkou je nutno aktivovat na webových stránkách social clubu


Wii U
Ti, kteří preferují Wii U si u nás také přijdou na své, jelikož nabízíme hry i k této platformě. Jedná se o herní konzoli od Nintenda a aktivace produktů je stejně jednoduchá, jako samotné hraní.


Doručení

Doručení ihned
Klíč máme skladem a doručíme Vám jej ihned po obdržení platby. U expresních plateb a plateb kartou je to v podstatě ihned poté, co platbu odešlete.
Výjimkou zde mohou být platby, které je třeba manuálně ověřit. Toto však u každé takové platby uvádíme.

Do jedné hodiny
Toto se týká pouze skinů, tedy herních předmětů do hry Counter Strike Global Offensive. Po zakoupení obdržíte instrukce pro kontaktování naší zákaznické podpory na chatu. Ta zadá požadavek do automatického trade systému, který Vám doručí Váš skin.


Doručení do 24 H
Většinu našich produktů doručujeme ihned. Někdy však není takto rychlé doručení z technických důvodů možné, a tak u takového produktu naleznete právě toto označení. Nejedná se o dobu právě 24 hodin, ale o doručení do této doby. Většinou jde o minuty či hodiny.


Jazyková lokalizace

Česká lokalizace
Hry označené tímto symbolem jsou nejen české hry od tuzemských vývojářů, ale jsou zde také hry z celého světa, u kterých byl vytvořen překlad do českého jazyka. A to ve formě přeložení herního menu a dále pak obsahují buď český dabing, nebo titulky. V některých případech není česká lokalizace součástí samotné hry, ale existuje oficiální překlad, který Vám dodáme spolu s klíčem.

Anglická lokalizace
Všechny hry v naší nabídce bohužel nejsou v češtině. Toto označení znamená, že pro hru není oficiální český překlad. V této verzi jsou většinou přítomny i další jazyky, pokud například chcete hru v jiném jazyce, než je angličtina a nejste si jisti, jestli ve hře je požadovaný jazyk, tak neváhejte a zeptejte se nás na chatu, který naleznete na stránce vpravo dole.


Ostatní

Digitální produkt
Nákup přes internet má být pohodlný a rychlý, stejně tak i doručení zakoupeného zboží. Proto jsme plně přešli pouze na digitální distribuci. To znamená žádné obaly, žádné CD, žádné posílání poštou. Poté, co Vaše platba dorazí k nám Vám doručíme aktivační klíč, který v plném rozsahu nahrazuje hru na CD. Klíč zadáte na určené platformě a tam hru aktivujete. Poté můžete hru stáhnout a hrát.

Benefit body
Za každý nákup u nás získáte 1 % hodnoty nákupu zpět v podobě benefit bodů. Ty můžete libovolně použít jako slevu na další nákup, či nákupy u nás. 1 benefit bod odpovídá 1 Kč. Benefit body Vám budou připsány po dokončení a zaplacení objednávky. Naší Key4You členové získávají 2% z nákupu zpět a další bonusy!


Možnosti plateb


Při požadavku k platbě je zákazník přesměrován na stránky platební brány GoPay, kde provede výběr preferované platební metody (bez nutnosti registrace v platebním systému GoPay). Posléze je zákazník přesměrován na rozhraní zvolené platební metody, kde je vyzván k zadání uživatelských údajů a k dokončení platby.

Česká republika

VISA
MasterCard
VISA Electron
MasterCard Electro.
Maestro
ePlatby
Mojeplatba
Moneta Money Bank
mPeníze
Fio banka
Česká spořitelna
ČSOB
UniCredit Bank
bankovní převod
Poštovní poukázka A
Sazka
superCASH
PayPal
GoPay Peněženka
T-Mobile
Vodafone
O2
PaySafeCard
PaySec
Era
Bitcoin

Slovenská republika

VISA
MasterCard
VISA Electron
MasterCard Electro.
Maestro
Tatra banka
Slovenská sporiteľňa
VÚB Banka
ČSOB
Poštová banka
UniCredit Banka
OTP Banka
Prima banka
mBank
Fio banka
PayPal
PaySafeCard
Bitcoin