Co je co? - vysvětlivky ikonek na našem eshopu


Platformy

Přímé stažení
Zaregistrujete si vlastní účet přímo na webových stránkách vydavatele hry. Registrovaný účet, spolu s námi poskytnutým digitálním klíčem, Vám umožní stáhnout hru legálně ze stránek výrobce. Stahování není žádným způsobem omezené: Můžete kdykoli hru znovu stáhnout a to i z více počítačů bez časových nebo jiných omezení; výjimkou jsou situace nebo omezení uvedené v popisu hry nebo podle všeobecných podmínek daného produktu.

Origin
Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč od Electronic Arts (EA). Klíč se aktivuje přes aplikaci Origin a umožní Vám tak hrát na oficiálních EA serverech a Vaše hra se bude průběžně aktualizovat přes rozhraní Originu. Pro aktivaci našeho klíče přes Electronic Arts jednoduše stáhněte oficiální Origin, vytvořte nový EA účet nebo se nalogujte do Vašeho stávajícího účtu, klikněte na "Aktivace" a zadejte Váš klíč. Aplikace Origin je zdarma ke stažení.


Steam
Námi poskytnutý digitální klíč je oficiální klíč od Steamu (www.steampowered.com - ke stažení zdarma na PC/Mac). Klíč se aktivuje přes Steam a umožní Vám hrát na oficiálních Steam serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Steam platformu. Pro aktivaci našeho klíče přes Steam si ho jednoduše stáhněte, vytvořte si nový účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a klikněte na Games a dále Activate game on Steam.

Battle.net
Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč od Battle.netu (www.battle.net - oficiální platforma vydavatele Blizzard Entertainment), který Vám umožní hrát na oficiálních Battle.net serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní battle.net.


Uplay
Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč pro Uplay - oficiální platforma vydavatele Ubisoft, který Vám umožní hrát na oficiálních serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní Uplay. Ke každému Uplay produktu je zároveň posílán originální downloader/instalátor pro hru.

Retail
Tento produkt se zdá být ideálním pro hráče, kteří mají originální CD/DVD hry, ale jejich klíč (od CD nebo DVD) byl zablokován nebo odcizen. Vezměte na vědomí, že vydavatel hry nemusí podporovat přímé stažení hry z jeho webových stránek/serverů. Poskytnutý CD klíč pochází z originálního balení hry a Vy budete prvním vlastníkem tohoto CD klíče. Klíč lze použít popř. Pro volně staženou verzi hry z internetu.


Xbox
Klíče jsou použitelné pro Váš účet u společnosti Microsoft, provozovatele systému Xbox Market Place, doručený klíč aktivujete přes Vaši konzoli, nebo přes oficiální stránky Xboxu.

Desura
Námi poskytnutý digitální klíč je oficiální klíč od Desury (http://www.desura.com/ - ke stažení zdarma). Klíč se aktivuje přes Desuru. Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Desura platformu. Pro aktivaci našeho klíče přes Desuru si ji jednoduše stáhněte, vytvořte si nový účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a klikněte na "Support" dále na záložku "GAMES" a do kolonky "CDKey/Gift" zadejte námi dodaný klíč a hru aktivujte.


Steam Gift
Námi poskytnutý digitální aktivační odkaz je oficiální gift od Steamu (www.steampowered.com - ke stažení zdarma na PC/Mac). Gift se aktivuje přes Steam a umožní Vám hrát na oficiálních Steam serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes Steam platformu. Pro aktivaci našeho giftu přes Steam si ho jednoduše stáhněte, vytvořte si nový účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a klikněte na aktivační odkaz, přihlaste se a přijměte gift.

GOG.com
Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč určený pro GOG.com (www.gog.com), který Vám umožní aktivovat/stáhnout hru a hrát na oficiálních serverech a Vaše hra bude průběžně aktualizována přes rozhraní GOG.com.

Pro aktivaci našeho klíče přes GOG.com si jednoduše vytvořte účet (nebo přihlaste se prostřednictvím Vašeho stávajícího účtu) a klikněte zde: https://www.gog.com/redeem. Poté hru najdete ke stažení ve vaši knihovně zde: https://www.gog.com/redeem.


Doručení

Doručení ihned
Hra s tímto symbolem znamená, že digitální klíč hry je přímo na našem skladě a doručí se Vám okamžitě po přijetí platby, v případě využití rychlých plateb je tedy klíč doručen ihned po objednávce.

Doručení do 24H
Tento produkt je na externím skladě, po Vaší objednávce jej naskladníme a bude Vám doručen, toto doručení je běžně v rámci minut/hodin, nikdy však nepřesáhne dobu 24h od přijetí platby.


Jazyková lokalizace

Česká lokalizace
Produkt po aktivaci obsahuje již také českou lokalizaci a to v podobě dabingu nebo titulek. U některých produktů tato ikona také může značit dodání instalace/souborů české lokalizace společně s licenčním klíčem.

Anglická lokalizace
Produkt s tímto označením vystihuje Multijazykové verze, které obsahují vice jazykových mutací, avšak neobsahují a ani neposíláme k produktu českou lokalizaci.


Ruská lokalizace
Produkt po aktivaci obsahuje již také českou lokalizaci a to v podobě dabingu nebo titulek. U některých produktů tato ikona také může značit dodání instalace/souborů české lokalizace společně s licenčním klíčem.


Ostatní

Digitální produkt
Produkt po aktivaci obsahuje již také českou lokalizaci a to v podobě dabingu nebo titulek. U některých produktů tato ikona také může značit dodání instalace/souborů české lokalizace společně s licenčním klíčem.


Možnosti plateb


Při požadavku k platbě je zákazník přesměrován na stránky platební brány GoPay, kde provede výběr preferované platební metody (bez nutnosti registrace v platebním systému GoPay). Posléze je zákazník přesměrován na rozhraní zvolené platební metody, kde je vyzván k zadání uživatelských údajů a k dokončení platby.

Česká republika

VISA
MasterCard
VISA Electron
MasterCard Electro.
Maestro
ePlatby
Mojeplatba
Moneta Money Bank
mPeníze
Fio banka
Česká spořitelna
ČSOB
UniCredit Bank
bankovní převod
Poštovní poukázka A
Sazka
superCASH
PayPal
GoPay Peněženka
T-Mobile
Vodafone
O2
PaySafeCard
PaySec
Era
Bitcoin
Lymet

Slovenská republika

VISA
MasterCard
VISA Electron
MasterCard Electro.
Maestro
Tatra banka
Slovenská sporiteľňa
VÚB Banka
ČSOB
Poštová banka
UniCredit Banka
OTP Banka
Prima banka
mBank
Fio banka
PayPal
PaySafeCard
Bitcoin

Lymet - Odložená platba


Online platební nástroj, díky kterému můžete nechat placení na později.

Lymet je jednodušší než byste čekali. Nákup zaplatíme za vás a Vy tak můžete nechat placení na později. Klíč ke hře obdržíte několik málo minut poté, co Vám bude služba schválena. Na začátku si s Lymet můžete odložit až 4 platby o 14 dnů. Pokud nám o sobě dáte více informací, budete si moci odkládat neomezný počet plateb až o 51 dní, nakupovat na splátky a posílat si peníze z Lymet konta na svůj bankovní účet.

Jak nákup s Lymet probíhá?

Lymet

Na co se lidé často ptají?

Kde zjistím, kdy mám platbu zaplatit?

Datum splatnosti odložené platby najdete ve své Lymet zóně v detailu odložené platby, v archivu dokumentů zde a na faktuře od e-shopu.

Kolik si můžu odložit plateb?

S Lymet platbou si můžete postupně odložit 4 platby o 14 dní od doručení klíče, a to až po uhrazení první objednávky. Po založení Lymet konta můžete odkládat neomezený počet plateb do výše aktuálního zůstatku a až o 51 dní.

Jak můžu zaplatit odloženou platbu?

Odloženou platbu můžete zaplatit bankovním převodem na účet číslo 99550247/0100, pomocí QR kódu nebo online platbou.

Chci se o Lymet dozvědět více na Lymet.cz

Zpět na eshopTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Cookies